Špecializovaná výroba | RUTEX - predaj športového oblečenia

Špecializovaná výroba

Multifunkčný šál

Jednoduchým spôsobom ochráni hlavu, tvár a krk pred slnkom, vetrom, zimou, prachom a pieskom. Použiteľnosť šálu na mnoho spôsobov:

  • použiteľný ako 1-otvorová kukla alebo na pás, na zápästie, čiapka, šál, čelenka a tak ďalej
  • univerzálna veľkosť
Multifunkčný šál  "LES"  
Multifunkčný šál " PÚŠŤ"  

Jednoduchým spôsobom ochráni hlavu, tvár a krk pred slnkom, vetrom, zimou, prachom a pieskom. Použiteľnosť šálu na mnoho spôsobov:

  • použiteľný ako jednootvorová kukla alebo pás na zápästie, čiapka, šál, čelenka a tak ďalej
  • univerzálna veľkosť

 
Taktické bojové tričko

Špeciálny odev , ktorého trup je vyrobený z funkčného materiálu so zložením 95% polyester/5% elastan ,napomáha k odvodu vlhkosti z tela a udržuje optimálnu mikroklimu. Je anatomického tvaru a kopíruje tvar tela . Rukávy a  golier sú vyrobené zo 100% bavlny . Na tričku sú umiestnené dve menšie vrecka na predlaktí, členené s  tunelom na pero uzatvárateľné na zips a dve väčšie vrecká nachádzajúce sa na nadlaktí , opatrené panelmi zo suchého zipsu pre umiestnenie príslušných označení, ktoré sú taktiež uzatvárateľné na zips. Všetky zipsy sú prekryté, s textilným tiahlom, pre lepšiu manipuláciu aj v rukaviciach. Šírka spodnej časti rukávov je prispôsobiteľná podľa požiadaviek užívateľa.

 
Taktická blúza

Špeciálny funkčný vrchný odev . Je vybavený viacúčelovými 3D a 2D vreckami uzatvárateľnými na zips. Všetky zipsy sú prekryté , s textilným tiahlom, pre lepšiu manipuláciu aj v rukaviciach. V náprsnej časti sú umiestnené paneli zo suchého zipsu pre umiestnenie  príslušných označení. V oblasti lakťa je produkt prispôsobený tak , aby bolo možné umiestňovať tlmiace prvky komerčných výrobcov. Šírka spodnej časti rukávov je prispôsobiteľná podľa požiadaviek užívateľa. V  pásovej línii vedie vnútrom tunel  so sťahovačkou pre prispôsobenie  obvodu pása. Chrbát z ramennej časti až po pásovú líniu je  opatrený záhybmi  pre lepšiu dynamiku pohybu užívateľa. Dolný okraj je opatrený vloženou gumou so sťahovadlom.

Taktické nohavice

Špeciálny funkčný vrchný odev  je zložený z viacerých funkčných zón , ktoré poskytujú  optimálne podmienky pri nosení užívateľom. Opatrený viacúčelovými 3D a nakladanými  vreckami s rôznymi funkciami .Napríklad vrecko na nôž , teleskop či  baterku , organizér , držiak na fľašu atď . V kolennej časti je produkt  prispôsobený tak , aby bolo možné umiestňovaXť tlmiace prvky komerčných výrobcov a v podkolennej je  pútko na prispôsobenie obvodu nohavice .Taktiež sa nohavice dajú prispôsobiť v pásovej oblasti a v dolnom okraji nohavíc.

Krátke športové nohavice  z funčného materialu

Nohavice sú vyrobené z funkčného materialu s antibakterialnou úpravou so zložením 95% polyester/5% elastan. Majú dve bočné vrecká a jedno vrecko zipsové vzadu v strede. V páse na gumu.

Tričko kaki s dlhými rukávmi

Tričko je vyrobené z funkčného materialu s antibakterialnou úpravou so zložením 95% polyester/5% elastan. Tričko je vypasovaného strihu. Priekrčník okruhlý s patentom z vlastného materialu. Rukáv u spodu s manžetou a dolný kraj trička podohnutý.

Tričko kaki s krátkymi rukávmi

Tričko je vyrobené z funkčného materialu s antibakterialnou úpravou so zložením 95% polyester/5% elastan. Tričko je vypasovaného strihu. Priekrčník okruhlý s patentom z vlastného materialu. Rukáv a dolný kraj podohnutý.

Tričko krátky rukáv  digitálna potlač

Tričko s digitálnou potlačou- remisie z materiálu so zložením 95% bavlna / 5% elastan.Tričko je rovného strihu. Priekrčník okrúhly s patentom z vlastného materiálu. Rukáv a dolný kraj podohnutý.

Tričko dlhý rukáv digitálna potlač

Tričko s digitálnou potlačou-remisie z materiálu so zložením 95% bavlna / 5% elastan. Tričko je rovného strihu. Priekrčník okrúhly s patentom z vlastného materiálu. Rukáv a dolný kraj podohnutý.